Повідомляється про виготовлення надзвичайно стійкого прополісного лакуНадзвичайно стійкий лак можна виготовити з прополісу й воску. Беруть дві частини прополісу та одну частину воску і подрібнюють їх. Потім цю суміш розчиняють у чотирьох частинах вареної лляної олії чи якісної оліфи.

Використовують лак для лакування в гарячому стані. Покриті цим лаком годівниці для бджіл не вбирають в себе воду з розчинів цукру чи меду, які в них наливають, а також не протікають. В цьому лаку можна обробляти різні декоративні вироби з дерева: шкатулки, прикраси, декоративний посуд невеликого розміру та ін. Для цього в розігрітий лак занурюють виріб на 10-15 хвилин, потім виймають його, охолоджують і полірують м’якою вовняною тканиною до блиску. Після цього лак стає наскільки стійким, що у полаковану посудину можна наливати навіть кип’яток.
КОРИК Д.І., Чернівецька обл.

Від адміністратора. Для кращого розчинювання прополісу і воску цю процедуру краще виконувати на водяній бані, тобто посуду з необхідними компонентами поставити в каструлю з водою і довести цю воду до кипіння. Підтримуючи невелике кипіння води, перемішувати компоненти лаку до повного їх розчинення.

Счетчик посетителей

2062739
Сегодня
Вчера
Неделя
Прошлая неделя
Месяц
Прошлый месяц
Всего
225
305
5673
5673
9277
23478
2062739

Forecast Today
888


Ваш IP:3.233.219.62